Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017

Οι επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ από τα Λύκεια Σαπών και Ξυλαγανής



 Λύκειο Σαπών
  1.  ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΡΑΜΠΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  2.  ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΟΥΡΕΤΙΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3.  ΑΛΗ ΤΟΛΓΚΑ ΟΣΜΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
  4.  ΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ ΜΠΕΛΓΚΙΝ ΧΑΛΗΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΛΑΡΙΣΑ)
  5.  ΑΜΕΤ ΟΝΟΥΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  6.  ΑΧΜΕΤ ΝΙΛΑΪ ΝΕΖΜΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
  7.  ΔΟΥΡΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ ΤΟΥΛΑΪ ΤΖΑΪΤ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

  8.  ΙΚΙΖ ΣΑΛΗ ΝΕΣΡΙΝ ΝΙΧΑΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  9.  ΙΜΠΡΑΜ ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΖΕΜ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
 10. ΚΑΔΗ ΑΛΗ ΧΑΛΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
11. ΚΑΡΑ ΙΣΜΑΗΛ ΜΠΕΡΚΑΝ ΕΡΧΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
12. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚ ΣΙΝΕΜ ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
13. ΚΙΣΑΤΖΙΚ ΑΪΣΕ ΣΕΡΙΦ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
14. ΚΟΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
15. ΛΟΥΚΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
16. ΜΑΝΑΒ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΤΖΕ ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
17. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΟΝΟΥΡ ΧΑΣΑΝ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
18. ΜΕΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΟΛΤΣΑΗ ΟΧΤΑΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
19. ΜΟΥΜΗΝ ΣΟΥΛΕ ΖΕΝΟΥΡ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
20. ΜΟΥΜΙΝ ΙΛΚΕΡ ΜΟΥΡΑΤ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
21. ΜΠΑΛΤΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΝΟΥΡ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
22. ΝΑΣΟΥΦ ΓΚΑΜΖΕ ΕΚΡΕΜ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
23. ΡΗΣΓΓΙΤΣ ΜΠΟΥΣΡΑ ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
24. ΣΟΛΑΚ ΣΑΚΗΡ ΑΜΕΤ ΑΝΤΝΑΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
25. ΤΟΠΑΛ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΡΝΤΑ ΝΟΥΡΕΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
26. ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
27. ΧΑΛΗΛΤΖΙΚ ΧΑΣΑΝ ΧΑΤΙΤΖΕ ΝΕΝΤΙΜ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
28. ΧΑΣΑΝ ΠΑΛΑ ΣΑΛΗ ΕΣΜΑ ΑΝΤΕΜ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
29. ΧΑΤΖΗΒΑΪΡΑΚΤΑΡ ΧΑΣΑΝ ΕΜΠΡΟΥ ΧΑΣΑΝ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
30. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΜΠΡΟΥ ΝΕΤΣΜΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)


Λύκειο Ξυλαγανής
1)      Αντέμ Μπεκάι του Αντέμ–Χημικό Ιωαννίνων
2)      Γιανναράκης Θεόδωρος του Παύλου-Διοίκηση Επιχειρήσεων Κοζάνης
3)      Ιμπίζ Μπουσέ του Αϊχάν-Μηχανικός Πετρελαίων ΤΕΙ Καβάλας
4)      Ιμπίζ Φατμέ του Χασάν-Λογιστικής ΤΕΙ Καβάλας
5)      Καλτσίδου Ναταλία-Ελένη του Ιωάννη-Παρευξείνιων Χωρών Κομοτηνής
6)      Καρταλάκης Μαρίνος του Φίλιππου-Μηχανικών Φυσικών πόρων Χανιά
7)      Παρίσης Αριστείδης του Αθανασίου-Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕΙ Σερρών

Η «Ελεύθερη Άποψη» τους συγχαίρει και τους εύχεται καλή πορεία στις σπουδές τους.



Δεν υπάρχουν σχόλια: