Τρίτη, 6 Οκτωβρίου 2015

Α.Σ. ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ –ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ




 
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε την Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2015 στο Αιγίνιο Ημαθίας το Πρωτάθλημα Βορ. Ελλάδος OKINAWA KARATE.
Έλαβαν μέρος 12 σύλλογοι με περίπου 300  αθλητές. Από την πόλη της Κομοτηνής και τον Αθλητικό Σύλλογο ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ Συμμετείχαν 49 αθλητές.Το αποτέλεσμα ήταν χαρούμενα χαμόγελα και 97 μετάλλια (34 χρυσά 43 αργυρά 20 χάλκινα) Οι διακρίσεις που πέτυχαν ο κάθε αθλητής στην κατηγορία του (ηλικίας-ζώνης-κιλών) στους αγώνες CATA και KUMITE  είναι:



ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΑΤΑ
ΚΟΥΜΙΤΕ
1
ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ

2
ΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
3
ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
4
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
5
ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΟΥ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
6
ΕΡΤΖΙΝ ΜΕΧΜΕΤ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
7
ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
8
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΤΟΝΤΗ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
9
ΣΟΥΔΕ ΚΕΝΑΝ ΑΜΕΤ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
10
ΤΖΕΙΛΙΝ ΜΕΧΜΕΤ
2η ΑΡΓΥΡΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
11
ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
12
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
13
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
14
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
15
ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
16
ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2η ΑΡΓΥΡΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
17
ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
2η ΑΡΓΥΡΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
18
ΚΙΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
2η ΑΡΓΥΡΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
19
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΝΑΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
20
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΝΑΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
21
ΑΡΝΤΑ ΓΙΑΚΟΥΠ
1Η ΧΡΥΣΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
22
ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
23
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΟΥΦΟΥ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
24
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΖΕΝΕΤΙΔΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
25
ΜΥΡΤΩ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
26
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΕΤΗΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
27
ΤΑΧΑ ΜΕΜΙΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
28
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΤΑΡΔΕΛΗΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
29
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
30
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
31
ΣΜΑΡΩ ΑΔΑΜΙΔΗ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
32
ΝΙΚΟΣ ΣΠΑΝΟΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
33
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΝΟΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3ΗΧΑΛΚΙΝΟ
34
ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
35
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
36
ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΚΕΛΙΟΥ
3Η ΧΑΛΚΙΝΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
37
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
38
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3Η ΧΑΛΚΙΝΟ
39
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕΛΕΝΙΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
40
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
41
ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
42
ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΟΣ
2η ΑΡΓΥΡΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
43
ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΖΕΙΜΠΕΚΙΔΗ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
44
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΙΛΤΣΙΚΗ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ
45
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3Η ΧΑΛΚΙΝΟ
46
ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΑΓΚΑ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
47
ΕΛΕΝΗ ΞΥΛΟΠΙΝΑΚΑ
2η ΑΡΓΥΡΟ
3Η ΧΑΛΚΙΝΟ
48
ΑΛΑΕΤΙΝ ΚΟΥΡΟΥ
1Η ΧΡΥΣΟ
2η ΑΡΓΥΡΟ
49
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΕΛΩΝΗΣ
1Η ΧΡΥΣΟ
1Η ΧΡΥΣΟ





Τους αθλητές συνόδεψαν η προπονήτρια ΜΟΥΣΧΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ο προπονητής ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ το Δ.Σ. του συλλόγου και γονείς των μικρών αθλητών.




    
             Η γραμματέας
    Πασχαλίδου Κυριακούλα

Δεν υπάρχουν σχόλια: