![](http://4.bp.blogspot.com/-2W1eCmwtnNI/VeYIfKnbPSI/AAAAAAAABBE/2EYQ0_OmieA/s200/liaros.jpg)
Συνεχίζει να ενισχύει το έμψυχο δυναμικό της η "Ελπίδα" με το τελευταίο μεταγραφικό της απόκτημα να ακούει στο όνομα Μάνθος Λιάρος.
Το επόμενο βήμα στην καριέρα του κάνει ο Μάνθος Λιάρος. Ο νεαρός μέσος αποχώρησε από τη Δόξα Προσκυνητών για να συνεχίσει την καριέρα του στην Ελπίδα Σαπών, καθώς ήταν προσωπική επιλογή του Βασίλη Χαριτόπουλου που πιστεύει ότι ο συγκεκριμένος παίκτης μπορεί να βοηθήσει τα μέγιστα στην μεσαία γραμμή της ομάδας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου