Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΔΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΕΛΜΕ
- 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 -


ΨΗΦΙΣΑΝ:
442
Έδρες
στο ΔΣ
της ΕΛΜΕ
ΠΟΣΟΣΤΟ
ΑΚΥΡΑ - ΛΕΥΚΑ
    31
7,01%
ΕΓΚΥΡΑ
411


ΕΛΑΒΑΝ


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ
199
4
48,42%
ΔΑΚΕ
166
3
40,39%
ΣΥΝΕΚ
46
-
11,19%

 Εκλέγονται ως μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ:

Από την ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Καθηγητών Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ εκλέγονται:

1.    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  λαμβάνοντας 159 ψήφους.
2.    ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ λαμβάνοντας 105 ψήφους.
3.    ΛΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ λαμβάνοντας 83 ψήφους.
4.    ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ λαμβάνοντας 56 ψήφους.


Από τη ΔΑΚΕ εκλέγονται: 

1.    ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ(ΜΑΤΟΥΛΑ) λαμβάνοντας 122 ψήφους.
2.    ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ λαμβάνοντας 81 ψήφους.
3.    ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ λαμβάνοντας 55 ψήφους.

Για  το  Εποπτικό Συμβούλιο (Ε.Σ.) Εκλέγονται:
Από την ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ λαμβάνοντας 93 ψήφους.
Από την ΔΑΚΕ: ΝΕΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ λαμβάνοντας 41 ψήφους.


ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ 2019



ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ(Π.Ε.Κ.)
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
159
2
ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
39
3
ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
105
4
ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
56
5
ΛΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
83
6
ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
43
7
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
93


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ(Δ.Α.Κ.Ε.)
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31
2
ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12
3
ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
81
4
ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ
122
5
ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
34
6
ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
16
7
ΜΑΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30
8
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
17
9
ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
42
10
ΤΟΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26
11
ΤΣΑΡΔΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33
12
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
55

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΝΕΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41



ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ(ΣΥΝ.Ε.Κ.)
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΓΚΙΟΥΛΗ ΖΩΗ
18
2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16
3
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18
5
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΕΤΑΞΙΑ
35

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΨΗΦΟΙ
1
ΧΑΪΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
18





Δεν υπάρχουν σχόλια: