Σε πολύ άσχημη κατάσταση βρίσκεται εδώ και χρόνια η αίθουσα τελετών του Δήμου Μαρωνείας – Σαπών στο δημαρχείο στις Σάπες. Μία αίθουσα που από το έτος 1952 που κατασκευάστηκε το Δημαρχείο έως το έτος 2002 που ολοκληρώθηκε η ανέγερση του Συνεδριακού Κέντρου Σαπών, για πενήντα χρόνια ήταν το κέντρο των περισσότερων εκδηλώσεων και συναντήσεων στις Σάπες.
Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018
Σε πλήρη απαξίωση βρίσκεται η αίθουσα τελετών του Δημαρχείου στις Σάπες
Σε πολύ άσχημη κατάσταση βρίσκεται εδώ και χρόνια η αίθουσα τελετών του Δήμου Μαρωνείας – Σαπών στο δημαρχείο στις Σάπες. Μία αίθουσα που από το έτος 1952 που κατασκευάστηκε το Δημαρχείο έως το έτος 2002 που ολοκληρώθηκε η ανέγερση του Συνεδριακού Κέντρου Σαπών, για πενήντα χρόνια ήταν το κέντρο των περισσότερων εκδηλώσεων και συναντήσεων στις Σάπες.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου