Πέμπτη, 21 Ιουνίου 2018

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΩΝ ΣΑΠΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ



ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΠΩΝ
Α ΤΑΞΗ ΑΡΙΣΤΕΙΑ                                             
ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ            
ΑΡΑΜΠΙΔΗ         ΜΑΡΙΑ  ΣΕΡΓΙΟΣ               
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    
ΚΑΒΑΖΙΔΗΣ         ΣΑΒΒΑΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
      
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΙΔΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΠΕΡΙΚΛΗΣ           
ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ        ΠΕΤΡΟΣ                  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ      
ΜΗΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΠΕΤΡΟΣ               
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΣΗΦ       ΠΕΛΙΝ   ΜΟΥΣΤΑΦΑ       
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ     ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ   ΜΑΤΘΑΙΟΣ        
ΟΜΕΡ   ΓΚΙΟΡΚΕΜ           ΜΕΧΜΕΤ             
ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ     ΑΒΡΑΑΜ             ΑΛΕΞΙΟΣ             
ΤΣΙΜΟΥΡΔΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΜΑΡΚΟΣ             
ΧΑΛΗΛ ΜΠΙΛΓΕ                ΧΑΛΗΛ               
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ               ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         
                                               
ΒΤΑΞΗ ΑΡΙΣΤΕΙΑ                                              
ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ            
ΓΙΟΥΣΟΥΦ           ΜΠΕΤΟΥΛ           ΑΛΗ      
ΓΟΛΓΑΚΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        
ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ        ΜΙΧΑΗΛ               ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ        
ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ       ΣΩΤΗΡΙΑ              ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ        
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ          ΠΑΥΛΟΣ              
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ          ΣΤΑΥΡΟΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ           
ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ        
ΧΑΛΚΙΔΟΥ           ΡΕΒΕΚΑ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ          
ΧΑΦΟΥΖ ΜΕΜΕΤ              ΜΕΡΙΕΜ               ΜΕΜΕΤ               
                                               
Γ ΤΑΞΗ ΑΡΙΣΤΕΙΑ                                              
ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ               ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ            
ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ      ΣΕΧΕΡ    ΜΕΤΙΝ 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ    ΑΘΗΝΑ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ            
ΚΑΠΟΥΛΑ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΙΩΑΝΝΗΣ           
ΚΟΤΣΑΚΗΣ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΣΗΦ       ΜΕΛΙΣ   ΜΟΥΣΤΑΦΑ       
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ     ΒΑΡΒΑΡΑ            ΜΑΤΘΑΙΟΣ        
ΜΠΟΖΑΝΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      
ΝΤΑΒΙΔΟΥ           ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΣΑΛΙΚΟ               
ΟΣΜΑΝ ΠΕΧΛΙΒΑΝ         ΜΠΕΪΖΑ                ΑΧΜΕΤ
ΠΑΛΑ ΧΑΣΑΝ     ΟΚΑΝ    ΧΑΣΑΝ 
ΠΑΡΣΑΛΙΔΟΥ     ΜΑΡΙΑ  ΑΛΕΞΙΟΣ             

Οι μαθητές που αρίστευσαν στη Γ Λυκείου Σαπών
1.     ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2.     ΒΙΝΤΙΛΗ ΙΣΜΑΗΛ ΕΤΖΕΜ
3.     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ  ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
4.     ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΑΣΛΗ
5.     ΚΩΦΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ
6.     ΜΕΜΕΤ ΝΙΧΑΝ
7.     ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8.     ΠΕΪΚΡΙΣΒΙΛΙ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒΑ
9.     ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
10.   ΤΣΑΚΗΡ ΣΕΒΤΖΑΝ


11.   ΤΣΙΜΟΥΡΔΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
12.   ΤΣΙΤΣΕΡΑΚΗ ΑΝΘΗ
13.   ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
14.   ΧΑΦΟΥΖ ΜΕΜΕΤ ΑΪΣΕΝΟΥΡ
15.   ΧΑΦΟΥΖ ΜΕΜΕΤ ΦΑΤΜΑΝΟΥΡ


ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ
ΟΙ μαθητές  που αρίστευσαν και απολύονται από το Λύκειο Ξυλαγανής
                        ΑΠΟΛΥΟΜΕΝΟΙ
1.            ΑΛΜΠΑΝΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2.            ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
3.            ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.            ΚΑΖΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
5.            ΚΑΤΕΧΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.            ΚΟΥΚΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.            ΚΟΥΤΣΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8.            ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
9.            ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.          ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ
11.          ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ
12.          ΜΠΑΙΡΑΜ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ ΤΟΥ ΝΤΖΑΦΕΡ
13.          ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14.          ΧΑΝΑΓΚΙΑΝ ΚΑΡΕΝ ΤΟΥ ΧΑΤΣΙΚ

                                                             ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ
ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΤΑΞΗ :  ΝΤΟΥΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ  19,2
                                      ΝΤΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ  18,7
ΑΠΟ ΤΗΝ Γ ΤΑΞΗ:    ΧΑΝΑΓΚΙΑΝ ΚΑΡΕΝ ΤΟΥ ΧΑΤΣΙΚ ΜΕ ΒΑΘΜΟ  19,8
                                      ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ  19,3
                                      ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ 18,3


ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ
ΤΡΙΤΗ ΤΑΞΗ
1.     ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ    «ΑΡΙΣΤΑ»   18  & 10/14
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑΞΗ
1.     ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    «ΑΡΙΣΤΑ»   19  & 13/14
2.     ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ   «ΑΡΙΣΤΑ»  18  &  10/14
3.     ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  «ΑΡΙΣΤΑ»  18 &  7/14
4.     ΜΙΦΤΑΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ  «ΑΡΙΣΤΑ»  18  &  8/14
5.     ΟΥΛΜΠΡΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΒΕΝ «ΑΡΙΣΤΑ»  19  &  1/14
6.     ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ «ΑΡΙΣΤΑ»  19 & 9/14
ΠΡΩΤΗ ΤΑΞΗ
1.     ΓΚΟΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ «ΑΡΙΣΤΑ»  18  & 13/14

Δεν υπάρχουν σχόλια: