Τρίτη, 15 Μαΐου 2018

Τα αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών της Ν.Δ. στον Νομό Ροδόπης


Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.Ε.Φ.Ε.) ΡΟΔΟΠΗΣ
                                                                                                                                                                                                                         
                                                         ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Τα αποτελέσματα των εσωκομματικών εκλογών που διεξήχθησαν στον Νομό Ροδόπης στις 13 Μαιου 20018 είναι τα εξής:


1.      ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΝΟΔΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
1262

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
1024

ΑΚΥΡΑ
14

ΛΕΥΚΑ
5

ΕΓΚΥΡΑ
1005





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
477
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
446

3
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
53

ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΝΟΔΕ
976

ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ : 29 ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ  ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΕΓΚΥΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑΝ ΣΥΑΡΟΥΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΝΟΔΕ



2.      ΕΚΛΟΓΗ ΜΕΛΩΝ ΝΟΔΕ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
1262

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
1024

ΑΚΥΡΑ
14

ΛΕΥΚΑ
5

ΕΓΚΥΡΑ
1005





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
292
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
239
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
206
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΧΑΔΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
194
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
163
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6
ΧΟΗ - ΚΑΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ (ΖΑΝ)
159
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7
ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ
158
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8
ΤΣΑΒΔΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
152
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9
ΞΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
146

10
ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
142

11
ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
116

12
ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
104

13
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
104
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14
ΤΡΑΚΑΛΙΑΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
102

15
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
98

16
ΤΟΚΟΥΤΣΗ - ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ)
77

17
ΔΑΝΗΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
67





ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΟΔΕ ΡΟΔΟΠΗΣ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο κ. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΣ ΠΡΩΤΟΣ ΕΠΙΛΑΧΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΞΙΩΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΝΟΔΕ ΚΑΘΩΣ ΕΛΑΒΕ ΣΤΑΥΡΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΌ ΤΟ 40% ΤΩΝ ΕΓΚΥΡΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΩΝ



3. ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΤΟ ΙΑΣΜΟΥ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
166

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
145

ΑΚΥΡΑ
11

ΛΕΥΚΑ
0

ΕΓΚΥΡΑ
134





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
90
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
38

ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΝΟΔΕ
128

ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ : 6 ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ  ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΕΓΚΥΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑΝ ΣΥΑΡΟΥΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΤΟ


4. ΕΚΛΟΓΗ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΤΟ ΙΑΣΜΟΥ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
166

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
145

ΑΚΥΡΑ
11

ΛΕΥΚΑ
0

ΕΓΚΥΡΑ
134





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΜΙΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
64
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
60
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΚΟΥΤΡΑ ΣΟΦΙΑ
48
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΑΝΤΕΜ ΕΡΚΑΝ
34
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
29
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6
ΒΑΛΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
23
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8
ΧΑΣΑΝ ΕΡΔΙΝΤΕ
20
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9
ΒΑΛΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ



5. ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΔΗΜΤΟ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
279

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
243

ΑΚΥΡΑ
2

ΛΕΥΚΑ
3

ΕΓΚΥΡΑ
238





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
147
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
84

ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΝΟΔΕ
231

ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ : 7 ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ  ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΕΓΚΥΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑΝ ΣΥΑΡΟΥΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΤΟ





6. ΕΚΛΟΓΗ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΤΟ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ- ΣΑΠΩΝ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
279

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
243

ΑΚΥΡΑ
2

ΛΕΥΚΑ
3

ΕΓΚΥΡΑ
238





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
93
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
78
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΛΥΓΓΕΡΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
76
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΝΤΕΛΗ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΧΜΕΤ
74
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
65
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6
ΡΟΥΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
41
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8
ΓΚΑΤΖΙΑΛ ΑΜΕΤ ΑΛΗ
20

9
ΨΑΡΡΑ ΤΡΙΑΔΑ
9
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
6
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ



7. ΕΚΛΟΓΗ ΣΥΝΕΔΡΩΝ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ
1262

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
1020

ΑΚΥΡΑ
74

ΛΕΥΚΑ
44

ΕΓΚΥΡΑ
902





A/A
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

1
ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
227
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
126
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
111
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4
ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
110
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5
ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ
98
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6
ΔΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
93
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7
ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
93
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8
ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
87

9
ΤΡΑΚΑΛΙΑΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
84

10
ΧΑΔΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
62

11
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
58

12
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
54

13
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52

14
ΔΑΝΗΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51

15
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
45

16
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
41

17
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
34

18
ΔΗΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
29

19
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΦΕΥΣ
25

20
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
18





Η Πρόεδρος  της Ν.Ε.Φ.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: