Πέμπτη, 22 Ιουνίου 2017

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΑΠΩΝ



Α ΤΑΞΗ                                 
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ
1          ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΑΝΑΡΗΣ    
2          ΓΟΛΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
3          ΚΕΝΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         
4          ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ        
5          ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ    
6          ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 
7          ΠΑΣΑΛΗ ΑΜΕΤ ΑΪΤΖΑΝ ΑΧΜΕΤ 
8          ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
9          ΤΕΡΜΙΤΖΙΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΣΤΑΥΡΟΣ      
10        ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ          
11        ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
12        ΧΑΦΟΥΖ ΜΕΜΕΤ ΜΕΡΙΕΜ ΜΕΜΕΤ         

Β ΤΑΞΗ                     
1          ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2          ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
3          ΚΟΤΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4          ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΑΣΗΜ ΜΕΛΙΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
5          ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
6          ΜΠΟΖΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7          ΝΤΑΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΛΙΚΟ
8          ΟΣΜΑΝ ΠΕΧΛΙΒΑΝ ΜΠΕΪΖΑ ΑΧΜΕΤ
9          ΠΑΛΑ ΧΑΣΑΝ ΟΚΑΝ ΧΑΣΑΝ
10        ΠΑΡΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
Γ ΤΑΞΗ                      
1          ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2          ΓΟΛΓΑΚΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3          ΔΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΕΜΠΡΟΥ ΜΕΧΜΕΤ
4          ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
5          ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6          ΧΟΤΖΑ ΜΕΡΒΕ ΑΧΜΕΤ

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ                       
1          ΑΛΗ ΑΓΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΕΛΗΧ ΟΖΓΑΝ
2          ΑΜΠΟΥΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
3          ΑΡΗΦ ΔΙΔΕΜ ΑΡΗΦ
4          ΑΡΙΦ ΜΕΜΕΤ ΓΚΥΛΤΣΑΝ  ΝΑΗΜ
5          ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6          ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7          ΓΙΑΝΓΚΑΜΠΟΖΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΤ
8          ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9          ΓΟΛΓΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10        ΓΟΛΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11        ΔΕΛΗ ΜΟΛΛΑ ΜΕΡΙΕΜ ΑΤΝΑΝ
12        ΔΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΕΜΠΡΟΥ ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ
13        ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΝΤΟΥΡΑΛΗ ΧΑΛΗΤ   ΧΑΛΗΛ
14        ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15        ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΕΣΤΗΣ
16        ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17        ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
18        ΕΜΗΝ ΜΕΛΙΧ ΜΕΜΕΤ
19        ΙΜΠΡΑΜ ΜΟΥΡΑΤ ΙΜΠΡΑΧΗΜ
20        ΙΣΜΑΗΛ ΑΙΣΕ ΙΣΜΑΗΛ
21        ΙΣΜΑΗΛ ΜΑΜΟΥΤ  ΕΖΓΗ   ΟΥΚΣΕΛ
22        ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ
23        ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΝΟΥΡΑΙ  ΜΕΧΜΕΤΑΛΗ
24        ΙΣΜΑΗΛ ΧΑΛΗΛ ΦΕΡΔΗ ΡΙΤΒΑΝ
25        ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26        ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ ΡΑΜΠΙΧΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
27        ΚΑΡΑ ΑΧΜΕΤ ΑΛΕΙΝΑ ΑΧΜΕΤ
28        ΚΑΡΑ ΧΟΤΖΑ ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΣΟΥΤ ΜΕΜΕΤ
29        ΚΙΑΜΗΛ ΖΕΛΙΧΑ ΣΕΡΗΦ
30        ΚΙΑΜΗΛ ΚΙΑΜΗΛ ΣΕΡΗΦ
31        ΚΙΔΗ ΑΧΜΕΤ ΑΙΤΖΑΝ ΑΧΜΕΤ
32        ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΜΕΤ ΣΕΜΡΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
33        ΚΟΥΡΤ ΡΑΜΠΙΧΑ ΑΚΗΦ
34        ΜΑΤΖΗΡ ΜΕΜΕΤ ΜΕΡΙΕΜ ΜΟΖΑΦΕΡ
35        ΜΑΤΟΥΜ ΦΕΪΜΕΝΟΥΡ ΑΤΙΝΑΝ
36        ΜΟΛΛΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΜΙΝΕ ΑΧΜΕΤ
37        ΜΟΛΛΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΛΜΑ ΑΧΜΕΤ
38        ΜΟΥΜΙΝ ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΗ ΓΚΙΟΥΛΤΣΗΝ ΓΚΙΟΥΡΟΛ
39        ΜΟΥΣΤΑΦΑ  ΣΟΥΔΕ ΒΕΤΑΤ
40        ΜΟΥΣΤΑΦΑ  ΜΟΥΣΤΑΦΑ  ΑΙΧΑΝ
41        ΜΠΕΛΟΥΚ ΜΠΑΣΗ ΕΜΡΕ  ΡΕΤΖΕΠ
42        ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ
43        ΝΤΑΛΝΤΑΜΠΑΝ ΣΕΔΑ ΜΕΧΜΕΤ
44        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
45        ΡΑΜΑΔΑΝ ΧΑΣΑΝ ΤΖΟΥΝΕΤ
46        ΡΟΥΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
47        ΣΑΛΗ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΖΑΝ ΦΕΒΖΗ
48        ΣΑΜΠΑΤΖΕ   ΡΟΥΣΛΑΝ ΑΚΑΚΙ
49        ΣΚΟΠΙΑΝΟΥ            ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
50        ΤΕΡΜΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
51        ΤΖΑΚΗΡ ΝΑΖΗΦ ΑΛΗ ΙΜΡΑΝ ΕΜΙΝ
52        ΤΖΑΦΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΡΤΖΗΝ ΣΕΙΧΑΝ
53        ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
54        ΧΑΣΑΝ ΑΛΗ ΑΜΕΤ
55        ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ ΝΤΕΡΙΑ ΧΟΥΣΕΙΝ
56        ΧΟΤΖΑ ΜΕΡΒΕ ΑΧΜΕΤ
57        ΧΟΥΣΕΙΝ ΙΣΗΛ ΧΑΣΑΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια: